Väga suur oma vigadest õppimise, minevikku vaatamise ning korrektuuride nädal. Olen järjest tegelenud oma suhete lahkamisega, nendest õppimisega. Mitte ainult inimestega, vaid ka tööga. Kus teha mida? Kas teha teisiti? Kas üldse muuta ja valida teine suund? Kas jätta kõik? Või lihtsalt teha olemasolevates asjades pööre ning muutus mõningate korrektuuridega? Miks ma üldse midagi teen? Kas ma tahan üldse teha neid asju ja kui ei taha, siis mida ma teen? Või tahan neid asju teha, aga hoopis teisiti?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=uJD5-R_HPCc&w=560&h=315]

Sellised lihtsad eksistentsiaalsed küsimused. Hetkeline lahendus: Küsida endalt pidevalt, mida teeks ennast armastav inimene ja siis teha seda. Arvan, et nendele üleval olevatele küsimustele vastused tulevad selle protsessi käigus. Jäävad need asjad, mida soovin. Langevad ära need, mida ei soovi ning tulevad uued. Täna on olnud selline suur soov muutuse järele. Hetkel olen seda projektseerinud välja. Ehk siis kas elukoha, riigi või mõne sellise muutuse järgi. Ilmselt on minus sees toimuv suurem muutuste protsess, tänu millele ka need välised muutused juhtuvad. Siis kui muidugi juhtuvad. Täna olen nende suhtes olnud väga kärsitu. Tahan hakata midagi juba kohe tegema ja ära muutma. Jah ka see on hea. Tuleb ka anda ise füüsiliselt tegev tõuge nende asjade juhtumiseks. Rääkida teistega, arutada, kirjutada…, käia jalutamas, uurida internetist, anda sisse soovid. Ja kui inspiratsioon hitib siis hitib väga kõvasti. Näiteks täna tegin oma hommikusi harjutusi ning järsku tuli inspiratsioon kirjutada Annale tema lehe jaoks review. See tuli otse südamest ning siiralt. Väga kiiresti ja ilma pingutuseta. Niimoodi võikski see elu käia. Voolavalt, südamest.

Tänasest päevast ka üks näide iseenda kuulamisest. Oli vaja minna poodi. Mõtlesin kas minna Solarisse, Ülemistesse või siia kodu lähedale. Sain alguses vastuse, et Ülemiste. Läksin rongi peale. Ja kohe ees oligi rong, mis viib Ülemistesse. Läksin peale ja ootasin. 2 minutit enne rongi lahkumist tuli tunne, et üldse ei soovi minna. Alguses ikkagi mõistus tahtis veenda, et noh mine ikka ja käi ära siis tehtud, mis teised inimesed mõtlevad jne. Siis sain aru, et minu jaoks on hetkel ainult oluline see kuidas mina ennast tunnen. Ja minul teeks olemise paremaks rongist väljumine. Läksin siis rongist välja. Kohe hakkas kergem SIis edasi. Okei Solaris. Olin trammipeatuses kui jällegi tunne, et ei ma ei taha minna sinna praegu. Ja siis valisingi enda kodu lähedal oleva poe. Tunne oli kergem ja endal oli palju parem olla. Pärast sain veel aru, et esialgne põhjus, miks kodu lähedasse poodi ei tahtnud minna oli mõistusega välja mõeldud. Polnud tunnetega kuidagi seotud. Selliseid radu pidi siis seekord 😀

Niimoodi ma siin siis olen. Vaatan ja kuulan. Teen ja ootan. On kergelt ärev, aga saan ka aru, et need on mis ärevaks teevad, on minu mõtted selle situatsiooni kohta. “Ma ei tea mis saab ja kus ja kes ja mis, raha, karjäär, elukoht”. Mõni väidab, et tegemist on kergema kriisiga. Täiesti võimalik. Tuleb siis sellest läbi minna ja sellega olla. Niimoodi ma olen siin katsetanud. Proovinud ja vaadanud. Õppinud ja teinud.

Sain eile arutelu käigus Annaga ise aru, et mulle meeldib öelda kus midagi võiks paremini teha. Ja mul väga hea silm selle peale kus midagi saaks muuta ning teha paremini, et asjad laabuksid kergusega. Seda harjutan hetkel enda elu peal. Sellele on abiks olnud minu vägagi kriitiline mõistus. Sain ka aru, et pidevalt hetkel liigungi selle “asja” poole. Hetkel teen seda veidi väiksemal skaalal, iseendaga.

Eelmine nädal:

 • Mängida päevas vähemalt 4 tundi pokkerit. Alustada HU 2 tablemist. Tegeleda sportsbettinuga. – mängimisega jäi üks päev vahele. Pühapäeva veetsin oma emotsioonidega olles. Hetkel mängin enamasti ikkagi 6 -maxi. Vaatab kuidas tunnen. Mängin rohkem tunde järgi seda, mida isu mängida. Sportsbettinguga seoses saime aru ühest asjast, mis takistas ning põhjustas ka ilmselt kaotusi. Nimelt hakkasime kiirustama ja tõmblema. Võtsime boonuse, mille lahti mängimiseks tuli panustada 30 päeva jooksul rohkem kui me tavaliselt oleme siiani 30 päeva jooksul panustanud. Sealt tuli ka kiirustamine. Ja suhtumine, et tavai tavai nüüd kohe ja kiiresti. See väga häid tulemusi ei andnud nii, et vahetasime suhtumise rahulikumaks. Panustame kvaliteeti, mitte kvantiteeti. Seda võiks rakendada muidugi oma elu igas valdkonnas.
 • Vaadata striime siis kui tunned, et tahad. – ei jõudnud üldse vaadata, tegelesin teiste asjadega.
 • Kirjutada üles ideed, avastused, unenäod ning to-do nimekirjad. – Leidsin lahenduse ka eelmise nädala probleemile unenägudega ja magamisega. Kirjutan öösel üles ainult märksõnad ja siis hommikul tuletan nii palju meelde kui tuleb. Siiani toimib paremini ning saan mõnusamalt ka und lasta.
 • Toituda taimselt – see nädal oli minu arvates täiesti taimne. Nüüd tuli meelde. Sõin ikkagi muna ühel päeval. Said kodust munad otsa ja poes olles pole olnud isu uusi osta. Hetkel jätkan niimoodi.
 • Jätkata hommikuste harjutustega. Teha nii palju kui sellel hetkel tunned, et jaksad, soovid ja tahad. – Sobib paremini kui kindlate korduste arvuga tehes. Mõni päev rohkem mõni päev vähem, Teen ka väikeste pausidega. Väga mõnus ja ka pea selgineb nende ajal.
 • Teha enne magama jäämist harjutust “Iseendasse vaatamine” – mõned päevad teinud ja asi edeneb. Eile öösel sain päris kaugele, aga ikkagi on hetk kus mõistus segab vahele ja siis toob kohe hirmust tagasi kehasse. Mõtlen kuidas seda edasi arendada.
 • Puhata ja lõbutseda – puhata sain kindlasti, võtsin kohe teadlikult momente, magasin. Lõbutsemist võiks tõesti rohkem juurde integreerida. Otsida uusi väljundeid.
 • Proovida 1 uus asi nädalas, mida varem pole teinud. – läks täiesti meelest ära, hetkel ei meenu kas tegin midagi täiesti uut.
 • Mängida SCOOP-i – jõudsin veel mängida ühe SCOOP-i, mänguga olen väga rahul, readid olid paigas, veidi oli ühes olukorras ebaõnne. Oleks saanud ka käe teisiti mängida, aga olen enda otsusega rahul.

Uus nädal:

 • Mängida vähemalt 4 tundi päevas pokkerit. Tegeleda sportsbettinguga siis kui on tegelemine.
 • Kui tuleb mõni stream pokkeriga, mida tahaksid näha siis võta aega rahulikult ja vaata. See läheb Sinu puhul kindlasti ka lõbutsemise alla.
 • Kuulata David Deida The Way of the Superior Man audio raamat lõpuni. Kui on jaksu ja tahtmist siis alustada ka tema raamatuga Dear Lover.
 • Kirjutada üles ideed, unenäod, sünkroonsused, avastused, ideed, soovid jne.
 • Toituda taimselt
 • Teha hommikusi harjutusi
 • Teha tunde järgi enne magama jäämist meditatsiooni. Hetkel meeldib iseendasse vaatamine. Seal on peegel heaks abiks.
 • Puhata ja lõbutseda
 • Olla iseendaga
 • Jätkata anal dearmoringuga (puudutan seda teemat ilmselt varsti ka mõnes blogi postituses)
 • Võtta vastu asju, inimesi, olukordi

Panen siia lõppu ka David Deida raamatu audio versiooni. Suurepärane informatsioon kuidas mõista iseennast ning ka teisi oma ümber:

 

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=HnaYROIzsus]

<3


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *