Haiduk!! Mina olen Ian ja üheks minu kireks on pokker. Siin jagan omi mõtteid peamiselt sellest, aga kindlasti ka paljust muust. Okei läheb kuidagi liiga ametlikuks. Ma siin sooviks ennast täiesti vabalt väljendada ning rääkida kõigest, mis faking torust tuleb. Viimasel ajal olen jälle tõsisemalt mängimise ning mis seal juures kõige tähtsam, õppimise käsile võtnud. Hetkel tunnen sellest suurt naudingut. Ambitsioonid on kõrged, aga hetkel tegelen hetkes olemise õppimisega. Selle jaoks on grindimine suurepärane. Peamiseks limiidiks on NL 50 6-max cash. Peamiselt mängin Unibetis kuna sealne soft on väga uuenduslik ning palju hobimängijaid. Seal pole ka trackerid ega HUD-id lubatud ning õpin mängu nägema. hoopis teistsuguse perspektiiviga. Panin selle aasta märtsis, kui mängisin NL-10et ja 25-te, eesmärgiks jõuda aasta lõpuks NL 100-sse ning seda korralikult biitida. Minu mäletamist mööda oli sellel ajal püstitatud goal 10bb/100. Seems doable 😉 Hetkel kuu ilusti +1,1k ning mängida veel nädal 🙂

Sellele on veel lisandunud soov mängida rohkem live-i. Praegu manifesteerin endale Unibet Openi paketti Londonisse. Septembris alustasime härra Janišiga ka sportsbettingu diili. See hetkel kestab ning peale väga ulme head algust on hetkel asjad veidi leigemates temperatuurides. Usaldus härrasse on olemas, vaja ainult uuesti hobuse selga ronida, seekord kannustega…See kuu olen soovitust vähem mänginud. Tegelenud väga palju oma emotsioonidega ning vaimse poolega.

Üheks selle ning mitme eelmise kuu peamiseks teemaks on olnud kuidas kaotada. Mitte siis, et kuidas olla kaotav mängija vaid kuidas reageerida kaotava käe järel või kuidas händlida biite. Nüüd kui selle peale mõtlen, on see pigem kestnud terve karjääri. Edusammud on seotud sellega, et olen avastanud palju uskumusi, mis mul seoses kaotamisega on. Ning aru saanud, et iga reaktsioon on minu enda valik.

Samal ajal kestab mul korralik enesearengu periood. Tundub, et jääbki kestma. Kes teab, miski pole igavene, aga samal ajal on kõik igavene. Who fucking knows? Võib olla peaks antud küsimuse Jeebusele esitama.

Kui veel unistustest rääkida siis kindlasti tuleks mainida Grind House-i. Tegemist siis aja perioodiga, millal huvitatud Online mängijad võtavad oma kola ning kolivad kokku ja annavad täiega kuuma. Vahepeal immutavad ennast üksteiste teadmiste mahlas ja siis edasi. Selle ürituse võiks ära korraldada ja siis vaadata edasi kas on veel soovi neid üritusi edasi ajada. Peamiselt oleks üritus suunatud Pro-dele, aga kindlasti ka uutele huvilistele, kes pokkeri suhtes väga kirglikud on.

Alustasin ka enda mängu lindistamisega. Hetkel teen seda enda jaoks. Otsida leake, vaadata kuidas teised mängivad, otsida uusi ideid jne. Teen ka mõned õppevideod. Uurin ka hetkel live streamingu kohta. Sellega soovin alustada novembrist ning ka pokkeriteemaline podcast mõlgub mõtetes.

Lisaks sain veel eelmine nädal teada, et ABC pokkeri tüübid on minuga koostööst huvitatud, mis on minu jaoks väga tore uudis. Täpselt ei tea millisel tasemel või mis sellest projektist saab, aga olen väga positiivselt meelestatud.

Poker players unite!

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *