cute owl being there for someone

Paar head avastust (kordust) eelmisest nädalast. Saan teha kõike, kui lihtsalt tunnen seda mida parasjagu tunnen. Näiteks pokkeriga. Kui mängin pokkerit ja päriselus on toimunud mõni kogemus, mida mina vaatlen negatiivsena siis saan pokkerit edasi mängida juhul kui tunnen oma tundeid. Põhiline moment seal on eraldada tundeid oma mõtetest. Mõtted liiguvad niimoodi:” Nüüd juhtus see, omg, mis nüüd saab? Mida ma teen? Mis sellest saab? Ma pean nüüd hakkama nii tegema”. Tunded on kehas. Kas tunned kuskil pinget, raskust, kergust jne. Muidugi võib teatud tundega kaasas käia mõte:”Mul on hetkel kurb”. Aga oluline on eraldada tunded ja mõtted selle sündmuse kohta, mis just juhtus. Siis saab kõike edasi teha. Mul on eelmisest nädalast üks edulugu ja üks sündmus, mida võiks vaadelda ebaõnnestumisena. Selles ebaõnnestumises ei suutnud siis eraldada oma tundeid mõtetest. Läksin kaasa oma ideedega sellest olukorrast, et ma pole piisav. See omakorda tähendas, et ma jään armastusest ilma ja selle takistamiseks hakkasin siis olukorraga manipuleerima ning ennast teise inimese peal välja elama. See enamasti tähendab, et teine inimene kaugeneb veelgi. Mida rohkem teda kontrollida proovid, seda rohkem ta vabadust ihkab. Mida rohkem proovid teda panna käituma nii nagu Sul oleks mugavam ja parem, seda rohkem ta Sinu vastu võitleb. Siit tuli veel üks meeldetuletus. Lasta inimestel olla sellised nagu nad on. Kuulata, mis on neil öelda, mida nemad asjast arvavad. Kuidas nemad maailma näevad. Jah vaimselt väga “kõrgelt” arenenuna (või vähemalt arvates seda endast) näeme ja arvame, et nad saaksid oma elu paremini elada. Või vähemalt veidi suurema naudinguga. Aga siin kohal võiks endalt küsida:”Kas nad on meie abi palunud?”. Või proovime hoopis neile tõestada, et oleme väärtuslikud. On see meie ego, kes soovib kinnitust saada, et oleme õigel teel ning meie viisid on õiged? Siin võiks tunnetada igaüks ise. Mina saan aru, et minu puhul on see kindlasti minu sisemine ebakindlus, mis soovib kinnitust väljast saada. Harjutan talle seda seest andmist. Siis saan olla inimeste jaoks olemas, sest seda just enamus inimesed soovivadki. Et keegi oleks nende jaoks olemas. Lihtsalt olemas. Jah mõnikord saame anda nõu neile ja see on super, aga me oleme nii targad ja võimsad kõik, et suudame oma asjad enamasti ise ära lahendada. Soovime mõistmist ja teise inimese olemas olemist, kuulamist. Minu psühholoog küsis minu käest selle küsimuse:”Mida Sa oleksid soovinud väikse lapsena nendel hetkedel, kui tegid midagi ning vanematele see ei meeldinud ja nad olid Sinu suhtes kriitilised?”. Ma mõtlesin hetke ja siis vastasingi: “Mõistmist ja olemas olemist”. Seda saangi nüüd endale pakkuda ja siis läbi selle teistele.

Eelmine nädal:

 • Mängida vähemalt 4 tundi päevas pokkerit. Mängida siis kui on suurem inspiratsioon ja tahe mängida. Tunda selle ajal kõiki oma tundeid. Tegeleda sportsbettinguga siis kui on tegelemine. – Mõni päev jäi tundidest puudu. Tegelesin kaks pikka päeva ka ainult sportsbettinguga, mis olid väga õpetuslikud ja tulusad. Lõbusad muidugi ka. Nüüd sain muidugi aru, et saan pokkerit mängida ükskõik, mis tunnetega. Põhiline on eraldada need mõistuse keerdkäikudest ja tegeleda hetkes vajaliku asjaga edasi.
 • Vaadata soovi ja tunde järgi streame ja videoid. Lugeda Teal-i raamatut Shadows Before Dawn. – Jõudsin veidi vaadata streame ja ka veidi raamatut lugeda. Põhiline aeg läks muudele asjadele. Palju olin iseendaga ja mediteerisin.
 • Kirjutada üles ideed, unenäod, sünkroonsused, avastused, ideed, soovid jne. – Hetkel see praktika aitab mind väga. Lisaks ka pokkeris. Kirjutan nüüd märkmeid sügavamalt (suurem jagu detaile) üles, mis omakorda aitab tulemustele kaasa.
 • Toituda taimselt. – sõin öko jäätist, seal oli muid asju ka sees.
 • Hommikused harjutused ja jooksmas käimine. – Jah, need annavad mulle päevaks hea põhja ja mõnusa alguse. Rääkisin ka sõbraga, et alustada võitluskunstide trenniga. Ilmselt algab see juulist.
 • Mediteerida siis kui tunned, et soovid. – Naljakas on nüüd see, et mõni aeg tagasi ma üldse ei tahtnud mediteerida ja nüüd ma konkreetselt otsin kohti ja momente kus saaksin seda teha. Panen heameelega kõik kinni ja tunnen täielikult, et nüüd soovin iseendaga olla. Ja see tunne on faking hea!
 • Jätkata praktikaga “Mida teeks inimene, kes ennast armastab”. – Jah, Anna soovitas veel lisaks praktikat:” Mida Sa teeksid siis kui Sul oleks 20 miljonit eurot?”. Väga head praktikad mõlemad. Kindlasti soovitan.
 • Puhata ja lõbutseda. Kohtuda inimestega ka päris reaalsuses ja teha midagi lõbusat. – Hetkel on minu töö minu jaoks väga lõbus. Naudin seda. Sealt tuleb palju lõbu minu ellu. Inimestega olen veidi vähem kohtunud. See nädal olen maal mõned päevad ja lähen sõbraga lõunale.
 • Jätkata anal dearmouringuga. – Olen seda teinud ja avastanud paar nippi, mis teevad asja lihtsamaks. Võtan selle mõnes postituses kokku, kui tunnen ennast veidi kindlamalt asjaga.
 • Tegeleda oma tunnete tundmisega. – Oli nii õnnestumisi kui ka ebaõnnestumisi. Õpin. Siin kohal tuli meelde üks harjutus, mida hetkel teen. Panin telefoni alarmid paariks korraks päevas. Kui alarm käivitub siis toon tähelepanu oma kehasse ning hetke. Küsin endalt kuidas ennast tunnen ja siis loetlen endale. Jälgin seda, mis kehas toimub.

Uus nädal:

 • Mängida vähemalt 4 tundi päevas pokkerit. Tegeleda sportsbettinguga siis kui on tegelemine.
 • Vaadata streame ja videoid siis kui on isu.
 • Kirjutada üles ideed, unenäod, sünkroonsused, avastused, ideed, soovid jne.
 • Toituda taimselt.
 • Hommikused harjutused ja jooksmas käimine.
 • Mediteerida siis kui tunned, et soovid.
 • Jätkata praktikatega “Mida teeks inimene, kes ennast armastab” ja “Mida Sa teeksid kui Sul oleks 20 miljonit eurot?”.
 • Puhata ja lõbutseda. Kohtuda inimestega ka päris reaalsuses ja teha midagi lõbusat.
 • Jätkata anal dearmouringuga.
 • Tegeleda oma tunnete tundmisega.
 • Alustada inimeste jaoks olemas olemisega. Kuulata neid ning küsida neilt küsimusi nende kohta. Olla ausalt neist huvitatud. Võttes neid just sellistena nagu nad on.

<3

DnB tax:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=wZWCAglZT8M?list=PLgiZrcxDKRWkLs1XcXIhUVtpwNqT5bS5w]


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *