unenäod ja poiss

Otsustasin sellel nädalal kirjutada täna blogi. Tuli inspiratsioon ning mõned sündmused, kogemused mida sooviksin jagada ning üles kirjutada.

Panen kohe siia lingi Teal’i workshopist: http://livestream.com/accounts/2213907/June28thSynchronicity. Soovitan. Niisiis tunded ja mõtted. Avastasin, et hea on lasta neil lihtsalt tulla. Hea praktika on need ka endale kõvasti välja öelda. “Ma tunnen kurbust”. “Ma olen elevil”. Teha seda nii positiivsete kui ka negatiivsete tunnetega. Enamasti sõdime negatiivsete vastu ja sellega suurendame neid. Positiivseid tihti ei märkagi, aga ka võtta need vastu. Sellega suurendame keskendumist asjadele, mida oma ellu soovime. Olen nüüd katsetanud seda ise ja on hetki kus sõdin mõtete ja tunnete astu, mida ei soovi, aga kohe kui lihtsalt võtan vastu, ütlen välja, läheb kergemaks. Tunnen seda kogu kehas, kokku tõmbunud tunne kaob ja asendub voolava kergusega.

Mitmeid informatiivseid unenägusid. Esimene uni, millest sooviksin rääkida oli seotud sportsbettinguga. Nimelt nägin üks öö enne mängu (millest mul veel polnud aimugi, et see toimub) täpset skoori. Sellel hetkel, kui mulle mäng pakuti tuli kõik meelde. Tänu sellele sai teha mitmeid kasulikke bette. Skoor ei läinud pihta, aga täpselt sama väravate arv oli, mida unes nägin. Arvan, et see on kinni ka selles, kuidas mõistus infot tõlgendab unenägudes. Nüüd saab siit edasi arendada ja kirjutada veel rohkem unenägusid üles. Jälgida ja vaadata.

Teine unenägu oli seotud ühe suhtega. Esimese armastusega. Nimelt olin viimasel ajal tundnud ennast süüdi selles, kuidas antud olukorras käitusin. Tahtsin vabandada. Olen seda juba teinud, aga siiani tuleb antud teema esile. Soov oli nii tugev, et suutsin endale manifesteerida jällegi  “reaalse” unenäo. Olin tema pere juures. Nägin tema isa, ema, venda, uut meest. Sain nende kõigiga rahulikult rääkida. Surusin tema uue mehe kätt ja ütlesin: “Sorry, et ma selline douchebag olin ja Teie elu nii keeruliseks tegin”. Lause, mida oma peas miljon korda talle öelnud. Sain rahulikult tema vennaga rääkida. Küsida kuidas temal läheb jne. Vanematega. Lõpus sain ka tema endaga kallistada ja tunda lõpuks leppimist. Tundus, et tal kõik hästi. Tundsin temas rahu ja samuti leppimist. Hommikul ärgates tundsin kergust ja kurbust. Positiivses mõttes.

Streamist. Sain eile kätte uue varustuse( webcami ja headseti). Tuunisime streami. Ja tegin eile uue rekordi ka streami pikkuses. Väga positiivne oli, et palju inimesi vaatas. Sain positiivset tagasisidet, veidi ka negatiivset. Suur elevus on seoses kõige streamiga seonduvaga. Meeldib teha ja inimestega suhelda. Mängida. Jagada.  Streami ennast saab vaadata siit: http://www.twitch.tv/itzp0ker

Eelmine nädal:

 • Mängida vähemalt 4 tundi päevas pokkerit. Streamida mängimise ajal. Õppida ja areneda esinemise ning avalikult rääkimise alal. Täiendada streami ja pakkuda võimalikult head kogemust teistele. – Yes and yes!!! Jätkan järgmisel nädalal. Vaatan hetkel paljusid koomikuid ja kuidas nemad avalikult esinevad. Neilt on palju õppida.
 • Tegeleda sportsbettinguga siis kui on sellega tegelemine. – Aayeah! Enamasti sain nii, et tegelesin ainult ühe asjaga korraga. Juhtus ka teist äärmust… 😀
 • Kirjutada üles ideed, unenäod, sünkroonsused, avastused, ideed, soovid jne. – Jah. Toimib. Avastasin, et kui kirjutan midagi üles siis enam ei mõtle sellele nii pingsalt. Saan justkui edasi liikuda. Tegeleda järgmise asjaga. Jätkan.
 • Toituda taimselt. – Olen muna söönud. LaMuu jäätist ka.
 • Hommikused harjutused ja jooksmas käimine. – Jah, väga meeldib. Olen lisanud jooksmisele spurte. Ringi keskel ja lõpus teen spurdid. Tuli see meelde kui väga mulle väiksena joosta meeldis. Ja muidugi kui kiire ma olin 😀 . Kiirus hakkab vaikselt taastuma.
 • Mediteerida siis kui tunned, et soovid. – Olen võtnud hetki nii päeval kui ka enne magama jäämist. Väga mõnus.
 • Jätkata praktikatega “Mida teeks inimene, kes ennast armastab” ja “Mida Sa teeksid kui Sul oleks 20 miljonit eurot?”. – Kasutan siis kui tunnen, et tahan ennast kuidagi täita millegagi või kellegagi. Peale seda on juba lihtsam aru saada mis toimub. Ja siis teha oma tunnetega olemise praktikat ja öelda oma mõtted välja ning siis olla nendega. Ükski mõte ega tunne pole hea ega halb. Nad lihtsalt on. Muidugi kergem öelda kui teha 🙂
 • Kohtuda inimestega päriselus ja käia väljas. Puhata ja teha midagi rahulikku lõbusat. – Väljas käisin, inimestega kohtusin. Streamida on lõbus, see mida teen on lõbus. Puhanud väga pole. Seda osa võiks järgmine nädal veidi suurendada.
 • Jätkata anal dearmouringuga. – Jep.
 • Tegeleda oma tunnete tundmisega. – Jep
 • Jätkata inimeste jaoks olemas olemisega. Kuulata neid ning küsida neilt küsimusi nende kohta. Olla ausalt neist huvitatud. Võttes neid just sellistena nagu nad on. – Oli momente kus ei suutnud seda teha. Võtsin asju isiklikult. Sain peale olukordi aru. Ronida hobuse selga ja teha uuesti.

Uus nädal:

 • Mängida vähemalt 4 tundi päevas pokkerit. Streamida mängimise ajal. Õppida ja areneda esinemise ning avalikult rääkimise alal. Täiendada streami ja pakkuda võimalikult head kogemust teistele. Teha streami graafik ja mõned täiendused. Donation-i animatsioon ja heli ning kirjutada delay ja küsimuste kohta streami infosse.
 • Tegeleda sportsbettinguga siis kui on sellega tegelemine.
 • Kirjutada üles ideed, unenäod, sünkroonsused, avastused, ideed, soovid jne.
 • Toituda taimselt.
 • Hommikused harjutused ja jooksmas käimine.
 • Mediteerida siis kui tunned, et soovid.
 • Jätkata praktikatega “Mida teeks inimene, kes ennast armastab” ja “Mida Sa teeksid kui Sul oleks 20 miljonit eurot?”.
 • Kohtuda inimestega päriselus ja käia väljas. Puhata ja teha midagi rahulikku lõbusat.
 • Jätkata anal dearmouringuga.
 • Tegeleda oma tunnete tundmisega. Öelda välja oma mõtted. Nii positiivsed ja negatiivsed. Ja siis olla nendega.
 • Jätkata inimeste jaoks olemas olemisega. Kuulata neid ning küsida neilt küsimusi nende kohta. Olla ausalt neist huvitatud. Võttes neid just sellistena nagu nad on.

<3


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *