Peale peaaegu nädalast eemal olekut on ulme hea kodus olla. Isegi Eesti ilm tegi suu naeru täis kui lennukist maha astusin. Enamus ajast pole aimugi, mis aastaaeg täpselt on. Kas sügis, kevad, talv?? Keegi ei teagi…

Tšehhist tagasi. Oli keeruline reis mitmes mõttes. Turniiride ajal magada väga ei õnnestunud, olin pidevalt erutunud seisundis, tulevikus. Planeerisin peas pidevalt käsi. Pidin ennast pidevalt hetkesse tagasi tooma. Palju segadust transpordi ning hotellidega. Siin üks meelespea järgmiseks reisiks : teha korralikku reasearchi enne minekut. Õppida veidi tundma kohalikku elu ning vaadata transport, elamine ja asjad enne välja. Kindlasti mõjutaks positiivselt enesetunnet. Lasin erinevatel asjaoludel ennast mõjutada ning ei suutnud oma parimat mängu näidata. Lauas tundsin ennast enesekindlalt. Suuri vigu ei teinud, pigem mängisin hästi. Main evendil siiski keerasin ühe käe vägagi käkki. Pärast analüüsides poleks kindlasti nii seda mänginud. Hakkasin asja isiklikult võtma ning enda peas ette kujutama, et härra on mind isiklikult sihikule võtnud. Hiljem sain aru, et polnud üldse selles asi, ta sai lihtsalt häid kaarte. Olen ennegi sama viga teinud, läinud liiga isiklikuks kui seda üldsegi vaja pole. Avastasin üldse palju asju oma väärtuse kohta, kuidas panen seda teatud asjadest sõltuma ning et oma väärtuse teadmine ning selle “omamine” on hetkel minu jaoks pidev protsess. Uut moodi harjutamine. Olla väärtuslik lihtsalt sellena kes ma olen, mitte nende asjadega luua oma väärtust mida teen või ei tee.

Veetsin enamus päevad hotellis kus korralik Wifi oli saadaval ainult all korrusel lobbys. See jättis mulle palju aega iseendaga olemiseks ning puhkamiseks. Palju emotsioone läbi elatud, minevikus kolatud ning lõpuks sealt välja tulles uus tänulikkus “väikeste” asjade suhtes. Kasvõi kui hea on kui kuuled kedagi rääkimas keelt, mida ka ise oskad. “Väike” näide.

Hetkel ei oska ühtegi konkreetset hinnangut selele reisile anda. Kindlasti osutus muuks kui enne minekut lootsin. Kas see on just halb või hea? Ilmselt see lihtsalt on, on just selline nagu ta on. Siin on veel palju emotsioone, lasen neil olla ja tunda ning siis vaatab mis sellest saab. Praegu on selline nagu on, kergelt segane.

Eesmärkidest:

 • Mängida nädala alguses turniire. Valmistuda Tšehhiks võimalikult hästi. Jätkata igaks sessiooniks eesmärgi püstitamisega ning jälgide seda aktiivselt ja tähelepanelikult. – Ettevalmistusega olen rahul, panna lihtsalt sisse see mida juba mainisin. Teha rohkem researchi kohtade kohta kuhu on minek. Turniiride kohta nii palju, et kui on soov õppida kaotama siis tuleks võimalikult palju turniire mängida. Turniiridelt välja kukkumine tõstab esile selliseid emotsioone, mida cash game-is nii tihti pole. See kuu on truniiride mängimiseks hea ka (Unibetis promo).
 • Enne minekut vaadata turniiride videoid. – Kindlasti täidetud to the max, need eesmärgid tulevad lihtsalt.
 • Iga päev vaadata üks video Stuart Wilde seeriast Secrets to master Your inner power. – ei suutnud täita seda, osaliselt enda soovimatusest ning osaliselt korraliku interneti puudumise tõttu. Jätkan sellel nädalal. Hetkel olen 3nda osa juures. Youtube-is 6 erinevat videot.
 • Pikendada külma duši ning suurendada hüpete arvu. Otsida mida võiks rutiini lisada. – see eesmärk tuleb ka lihtsusega ning lisasin rutiinile juurde kätekõverdused.
 • Toituda taimselt ning eemaldada dieedist täielikult piimatooted. – not crushed, siin tõotab tulla ka pikem protsess. Kodus seda lihtsam teha.
 • Leida endale iga päev 15 minutit aega. Olla iseendaga. Alustan väiksemast ajast ja siis vaatan edasi. – crushed, osaliselt tänu reisile ning interneti puudumisele. Jätkan hetkel sellega ning panen sellel nädalal ajaks 20 minutit.
 • Leida nendel päevadel kui olen Tallinnas Annale vähemalt 1,5 tundi. Harjutada kohal olemist, kuulamist ning tähelepanu andmist. – õnnestus hästi, kindlasti näen progressi.
 • Kirjutada blogisse Tšehhi update. – hetkel teen seda.
 • Teha midagi lihtsalt selle tegemise pärast. – hetkel tunnen, et kõike tehakse millegi pärast. Hmm I wonder… the quest continues…
 • Võtta Tšehhis aega turisti panna ning teha midagi endale. Spaa või massaaž vms – osaliselt crushed, tegin seda, aga otseselt tuju selleks polnud. Pigem puhkasin peale turniire hotellis või magasin.

Uus nädal:

 • Mängida vähemalt 2 tundi pokkerit päevas
 • Vaadata runitonce.com videoid ning otsustada kas subscription on hetkel vajalik
 • Stuart Wilde secrets to master Your inner power lõpuni vaadata ning kirjutada sellest blogisse või selle teemal või midagi sellega seoses.
 • Suurendada kätekõverduste arvu iga päev +1, hetkel 15.
 • Toituda taimselt
 • Võtta endale iga päev 20 minutit aega, olla rahulikult iseendaga.
 • Algas Annaga 30 päeva iga päev armatsemise challange. Tegeleda sellega, olla hetkes. Hetkel Day 3. So far loving it!
 • Jätkata asjade tegemist lihtsalt tegemise pärast. Kas see on üdlse võimalik?
 • Lihtsalt puhata. Võta üks päev kus puhkad. Ei pea olema terve päev, aga võta rahulikult aega selleks.

Lisan siia ka ühe pildi turniiri saalist enne Main eventi.

enne Main eventi

Peace! Make love war…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *